German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: +49 335 23386578 
              http://www.liectroux.fr
              http://www.liectroux.it
              http://www.liectroux.ru 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
Tel: +1 6262421205
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: робот Хувер LL-A325

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: робот Хувер правосмукалка Точка бр: LL-A325 Боја: светло злато описи: Овој модел има многу напредни функции, вклучувајќи Исклучително ниско ниво на бучава (најниско ниво меѓу оваа индустрија) LCD екран на допир Осветлување сјае логото Виртуелна ѕид со двонасочна инфрацрвениот сигнал предаватели Распоред работа "целосна одат" чистење, брзина селекција. Безжичен далечински управувач Лесно да се расклопуваат Не-судир браник со подобри перформанси Убедливо, чистење со правосмукалка, mopping и дезинфекција (4 во 1) Детални карактер: 1. Автоматски чисти вашиот кат без рака трудот, додека уживате во животот, можете да дефиниција за работното време, работа / одмор дена. 2. Далечински управувач ви овозможува да водат почиста во било која насока да се исчисти специфични области. 3. Скалило Избегнување детектор обезбеди единица не ќе се намали од скалите и маса. 4. Тоа ќе избега автоматски со себе кога беше заглавен од страна на мебел дното или нешто друго 5. УВ светлина стерилизација убие повеќето бактерии и вируси на подови. 6. Четка може да се инсталира на него за да се подобри чистење ефикасност. 7. Виртуелна ѕид со двонасочна инфрацрвениот сигнал предаватели осигурајте се дека почиста работа на потврди област која сакате да се исчисти. 8. Ѕид По сензор бидете сигурни дека оваа единица може да се исчисти повеќето површината на земјата по должината на ѕидот. 9. Одење брзина може да се прилагоди како ви се допаѓа. 10 Самоподесувачки чистење глава автоматски преминува нерамен под транзиции како го чисти теписи, Тврдо дрво, линолеум, и плочка. 11. Осветлување сјае технологија го прави вашето лого изгледа исклучително убава. спецификација: Главната материјал: ABS влез на полнач: 100-240V AC Излезниот напон на полнење: 24V DC напон на батерија: 14.4V Единица просечната моќност: 24 вати Полнење време: околу 5 часа Работно време: околу 90minutes Големина на единица: дијаметар 32 * 8.7CM Батерија: 2200MA NI-MH
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us


Email: admin@liectroux.de


LIECTROUX German Hotline:  +49 (335) 23386578

LIECTROUX Russian Hotline:  +7 (499) 3711108 

LIECTROUX American Hotline:  +1 6262421205


Lilin Group Websites in 40 Countries: http://www.robot-vacuum-cleaner.com.au


Lilin Group Website in Russia: http://www.robotvacuumcleaner.ru


LIECTROUX German Website:     http://www.liectroux.de
 
LIECTROUX French Website:      http://www.liectroux.fr
 
LIECTROUX Italian Website:         http://www.liectroux.it
 
LIECTROUX American Website:    http://www.liectroux.us
 
LIECTROUX Russian Website:     http://www.liectroux.ru
 
LIECTROUX Chinese Website:     http://www.liectroux.cn
 
 

LIECTROUX Tmall Website: http://liectroux.tmall.com

LIECTROUX JD Website:     http://liectroux.jd.com

LIECTROUX Aliexpress Official Store: http://www.aliexpress.com/store/800808

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/3006020

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/2796178

LIECTROUX English Discount Store:  http://www.aliexpress.com/store/2791190

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH