Contact: Bob Li

Tel: 86-592-5117538

Moscow hotline: 

 +7 (499) 371-11-08      
China Toll Free:       
+ 86 400-860-1868

Mobile:86-13799843867
Skype: boblky
Online shopping website:


Amazon Online Shop:
Back to products List Product Name: роботски чистачот LL-305 ( AVC706 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: роботски чистачот
Точка бр: LL-305

карактеристики
* Лесно еден допир операција
* Одлично за чистење со правосмукалка и со голема брзина убедливо на повеќето мокет подови
* Осетлив на допир браници нема да го оштети мебел или baseboards
* Падот превенција сензори
* Автоматско исклучување кога укината или заглавени
* Прав прошетка, ѕидни следново, спирала шарена Предлози обезбеди максимална покриеност соба
* Страна четка за подолг чистење во близина на ѕидот и тесни простори
* Лесно отстранување на кантите за отпадоци
* Компактен дизајн му овозможува да работи под софи, кревети, и други тешко се постигне места
* Батерии на полнење и AC адаптер се вклучени
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

Online shopping website: www.aliexpress.com/store/800808 

Russian website: www.robotvacuumcleaner.ru   Chinese website: www.liectroux.cn

Australian website: www.robot-vacuum-cleaner.com.au 

Amazon Online Shop: https://0x9.me/x3G4n

Customer service hotline: + 86 400-860-1868;  Russia Hotline:  +7 (499) 371-11-08 

Add:Rm 907, JXM343, Wing Tuck Commercial Centre, 177-183 Wing Lok St, Hong Kong
Copyright@ Lilin International Group Limited. Design by:35.com