Contact: Bob Li

Tel: 86-592-5117538

Moscow hotline: 

 +7 (499) 371-11-08      
China Toll Free:       
+ 86 400-860-1868

Mobile:86-13799843867
Skype: boblky
Online shopping website:


Amazon Online Shop:
Back to products List Product Name: Роботот кат чистачот LL-156 ( M-688 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: Како се гледа на ТВ производ - робот кат чистачот (авто полнење, со далечински управувач)

Модел бр: LL-156 (М-688)
Боја: Сребрена

Опис на производот:
карактер:
* Автоматски чисти вашиот подови без оглед дали се во или не.
* Авто-надополнување, кога власта е краток или единствен чистење круг е завршена.
* Тоа може да биде дефиниција за работа на одредено време дневно или само-стартување откако целосно наполнета.
* Скалило Избегнување детектор
* Авто-спасување функција
* Не-го уништува браник заштити вашиот мебел и ѕидни површини.
* Знаете каде да се чисти и каде не.
* Ѕид По сензор подобрување на ефикасноста чистење по должината на ѕидот.
* Компактен телото овозможи да се исчисти под троседот, каучот, кревет и други тешко достапните места.
* Се држи вашиот кат чиста помеѓу периодични длабоко правосмукала,
* Авто-адаптација чистење главата автоматски преминува нерамна кат транзиции како го чисти килим, дрвени предмети, линолеум, и плочка.
* Лесно се слајд од торба помалку dustcup.

Главната материјал: ABS, ПП
Влезниот напон на полнач: 100-240V AC
Излезен напон на полнач: 24V DC
Напон на батерија: 14.4V
Задолжен време на батерии: 4-5 часа
Работното време на батерија: 70minutes
Големина на единица: Diameter34 * 9cm.
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

Online shopping website: www.aliexpress.com/store/800808 

Russian website: www.robotvacuumcleaner.ru   Chinese website: www.liectroux.cn

Australian website: www.robot-vacuum-cleaner.com.au 

Amazon Online Shop: https://0x9.me/x3G4n

Customer service hotline: + 86 400-860-1868;  Russia Hotline:  +7 (499) 371-11-08 

Add:Rm 907, JXM343, Wing Tuck Commercial Centre, 177-183 Wing Lok St, Hong Kong
Copyright@ Lilin International Group Limited. Design by:35.com