German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: +49 335 23386578 
              http://www.liectroux.fr
              http://www.liectroux.it
              http://www.liectroux.ru 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
Tel: +1 6262421205
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: Роботот кат почиста LL-157 ( M-788 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: 3 во 1 робот кат почиста (Auto Чистење, Авто mopping, Авто стерилизирање) Слични Во функција Како Irobot Roomba

Модел бр: LL-157 (М-788)

Боја: црвена, светло Златен

спецификација:
Материјали: ABS, ПОМ
Влезен напон: 100-240V
Излезен напон: 24V DC
Напон на батерија: 14.4V Ли батерии
Единица просечна моќ: 45W ~ 60W
Вшмукување моќ: 10-15 W
Проток на воздух: 100 dm3 / m
Прашина капацитет:
Капацитет на батериите: 2000mA
Задолжен Време: 3-4 часа
Работно време: 1 час
Големина на единица: 35 * 10.5cm
* Карактер:
Автоматски ја чисти вашиот кат додека уживате во животот
со далечински управувач
со УВ ламба
со пешкир партал
со LED дигитален екран
со скалило избегнување детектор
со не го уништува браник
со сензор осетлив на допир
Може да се контролира од страна на инфрацрвени далечински контролер
Може да биде обвинет од страна на Авто полнење база на чинија
Таа ја има функцијата на стерилизација со УВ ламба
тоа може да се одолговлекува на подот по чистењето со пешкир партал
Тоа може да индуцирам и aviod пречки пред допирање
пречки
Користете подобри главната четка со нови "S" се заебано форма
Го чисти подот повеќе длабоко и брзо.
Само-прилагодување чистење главата автоматски преминува
нерамна кат
транзиции како го чисти килим, дрвени предмети, линолеум и плочка.
Лесно лизгајте ја торба помалку честички бин да ги отфрлите
на нечистотија што го зедов.
Далечински управувач можат да работат на работа во
различни насоки
Чистење на време може да се постави со полнење база на чинија
Ако батеријата е за да се истрчаш, на правосмукалка
автоматски ќе престане и да бараат полнење база
плоча за полнење
* Главна додатоци:
Виртуелна ѕид единица X1, батерии полнач X1, чиста четка X1
Полнење база на чинија X1, лажици X1, страна Четка X1,
Филтер x 1, полнење батерии X1
Далечински управувач X1
* Боја: црвена, сребрена, Светлина злато

Пакување информации:
1pc/Color кутија
4pcs/Carton
Боја кутија Големина: 50.4 * 16.8 * 41.8cm
Картон Големина: 50 * 63 * 44cm
Наплатлив Тежина: 24kgs (Ер); 28kgs (DHL, UPS-от).
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us


Email: admin@liectroux.de


LIECTROUX German Hotline:  +49 (335) 23386578

LIECTROUX Russian Hotline:  +7 (499) 3711108 

LIECTROUX American Hotline:  +1 6262421205


Lilin Group Websites in 40 Countries: http://www.robot-vacuum-cleaner.com.au


Lilin Group Website in Russia: http://www.robotvacuumcleaner.ru


LIECTROUX German Website:     http://www.liectroux.de
 
LIECTROUX French Website:      http://www.liectroux.fr
 
LIECTROUX Italian Website:         http://www.liectroux.it
 
LIECTROUX American Website:    http://www.liectroux.us
 
LIECTROUX Russian Website:     http://www.liectroux.ru
 
LIECTROUX Chinese Website:     http://www.liectroux.cn
 
 

LIECTROUX Tmall Website: http://liectroux.tmall.com

LIECTROUX JD Website:     http://liectroux.jd.com

LIECTROUX Aliexpress Official Store: http://www.aliexpress.com/store/800808

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/3006020

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/2796178

LIECTROUX English Discount Store:  http://www.aliexpress.com/store/2791190

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH