German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: 0049 335 23386578 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: интелигентни почиста LL-302 ( 750 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: 4 во 1 Мултифункциски интелигентни почиста (авто вакуум, Авто стерилизирање, автоматски mopping, Ер вкус)
Точка бр: LL-302 (750)
Спецификации:
1. На одборот на распоред или времето чист амбиент функција
Дефиниција за било кое време во чистење ден или неколку дена или секој ден на една недела, така што тоа може да го исчистат вашиот дом автоматски додека вие се работи или на службено патување.
2. Нечистотија откривање на функција
Тоа е со нечистотија откривање на функција. За време на операцијата на робот, ако го достигне место со многу нечистотии или остатоци, робот ќе го зголеми интензитетот на таква област и да го продолжат чистење време.
3. LCD дисплеј и индикатор настава
Тоа може да се идентификуваат различни абнормална состојба и индикаторот ќе трепкање соодветно еднаш постои проблем за време на чистењето процес, како што треба ниска моќност / страна четки да бидат исчистени / на dustbin не е подесување / тркалање четка, лизгачот четка или тркало добива нешто лошо, кои може да се посочи директно преку LCD дисплеј.
4. Мулти-начини за чистење
Персоналните чистење на владата да се исполнат различни чистење треба за различни семејства за да се постигне најсовршени чистење ефикасност. Авто чистење на владата: максимална чистење покриеност; точка чистење на владата: делумна чистење, чистење по ѕидови или мебел.
5. УВ ламба за стерилизација со мирис.
Вклучете го УВ ламба за време на чистење на процесот за стерилизација, можете да изберете мирис функција.
6. Mopping Функција
На mopping дел е главно наменета да соработуваат со роботот adjunctively да ги исполни за чистење подот. На mopping, кој е направен од високо влакна, е со висок апсорбира способноста на вода. Тоа може да се користи во влажни и суви состојба.
7. За еднократна употреба торба за dustbin,
Пакетот вклучува 10pcs за еднократна употреба торба за dustbin.
Спецификација на производот:
Напојување: AC влез 100 - 240V 50/60 Hz
Излез ДЦ: 22V, 1A
Единица просечната моќност: 35Watt
Батерија Напон: 14,4 V, од 2500 mAh
Задолжен време: 4-6 часа; Работно време: 60 - 90 минути
Главната Галантерија:
Главната почиста единица * 1
Виртуелна ѕидот * 1
Адаптер * 1
Полнач база * 1
Страна Четка * 2
Четка чиста алатка * 1
Далечински управувач * 1
Mopping * 2
За еднократна употреба торба * 10
Упатството * 1
Сертификатот: CE, RoHS
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

LIECTROUX Official Store: http://liectroux.aliexpress.com   Email: admin@liectroux.de

LIECTROUX Germany: www.liectroux.de        LIECTROUX US : www.liectroux.us

LIECTROUX Italy: www.liectroux.it                   LIECTROUX Russia: www.liectroux.ru

LIECTROUX China: www.liectroux.cn              Lilin Russia: www.robotvacuumcleaner.ru

Lilin Australia:  www.robot-vacuum-cleaner.com.au  Lilin Spain: www.aspiradorrobot.es

German LIECTROUX Tmall Storehttp://liectroux.tmall.com
German LIECTROUX JD Storehttp://liectroux.jd.com
German LIECTROUX Suning Store: http://liectroux.suning.com
LIECTROUX Amazon UK:http://amzn.to/2xh6AL7 LIECTROUX Amazon DE: http://amzn.to/2fF3qa2
LIECTROUX Amazon FR: http://amzn.to/2xtaTAB LIECTROUX Amazon IT: http://amzn.to/2y1MPId
LIECTROUX Amazon ES: http://amzn.to/2xqwdZX
German Hotline: +49 (335) 23386578Russian Hotline: +7 (499) 3711108; 
Chinese Hotline: +86 (592) 5117538

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH