Contact: Bob Li

Tel: 86-592-5117538

Moscow hotline: 

 +7 (499) 371-11-08      
China Toll Free:       
+ 86 400-860-1868

Mobile:86-13799843867
Skype: boblky
Online shopping website:


Amazon Online Shop:
Back to products List Product Name: интелигентни правосмукалка LL-306 ( X500 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: Интелигентна правосмукалка

Точка бр: LL-306 (X500)

Карактеристики:

1. Моќен вшмукување & Интелигентна вшмукување Прилагодување

А Моќен вшмукување

Вшмукување моќта на овој производ достигнува 25W, осигурувајќи дека дури и мала прашина на подот ќе се исчисти темелно.

Б Интелигентна вшмукување Прилагодување

Овој производ е во можност автоматски да се приспособат својата вшмукување сила, кога исполнувањето на различни кат средини. Не само што може да се направи чистење поефикасно, но исто така помага заштедите повеќе енергија од 30%!

 

2. Внимателен Дизајни

А лесен чекор-по-чекор операција

Со притискање на само едно копче, можете лесно би можеле директно на робот! Покрај тоа, операција ќе преземе во врска со робот ќе биде двојно потврдено од тон.

<span title="Press "CLEAN", and follow tone demonstration, let your robot start working for you.">Притиснете го копчето "ЧИСТА", и да ги следат тон демонстрација, ги споделите со вашите робот почне да работи за вас.

Б садот за миење

Садот може да се измијат со вода. Едноставно измијте садот под вода дневно за да се избегне прашина дува во воздух за да предизвика втор загадувачките!

В со екран на допир, филтер, две странични четки, далечински управувач и виртуелни ѕид.

 

3. Разни Чистење модови

Четири чистење режими се предвидени да се задоволат вашите потреби.

А Авто чистење на владата

Роботот ќе се исчисти една соба автоматски и да се приспособат неговото чистење во зависност од ситуацијата.

Б точка чистење на владата

Роботот ќе спирала интензивно кога ќе детектира област dirtier.

В Edge чистење на владата

Кога робот детектира пречки (ѕидот за пример), ќе почне чистење на агол со своите две страна четки.

Д Распоред на владата

Кога одредено време е закажана, робот ќе го напушти домот база и да почне да работи во закажаното време.
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

Online shopping website: www.aliexpress.com/store/800808 

Russian website: www.robotvacuumcleaner.ru   Chinese website: www.liectroux.cn

Australian website: www.robot-vacuum-cleaner.com.au 

Amazon Online Shop: https://0x9.me/x3G4n

Customer service hotline: + 86 400-860-1868;  Russia Hotline:  +7 (499) 371-11-08 

Add:Rm 907, JXM343, Wing Tuck Commercial Centre, 177-183 Wing Lok St, Hong Kong
Copyright@ Lilin International Group Limited. Design by:35.com