German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: 0049 335 23386578 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: Роботот мини правосмукалка LL-286 ( K6 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: роботот Мини правосмукалката

Точка бр: LL-286 (K6)

карактеристики:

1. Мини робот правосмукалка, со елегантен дизајн, практичен и удобен.

2. Биде надлежен за дрво кат, винил кат, керамички плочки и other.hard подот.

3. Тоа може да заврши задача која не може да се направи од страна на обичните правосмукалки. Тоа може да оди под троседот и кревет, вдишуваш коса, прашина, памук и така натаму,

4. Три вида на интелегентни работи режими: Случајни, спирала, по бедемот. Турбо крст ќебе пребарување, нема мртви краеви

5. Две страна четки помогне да ги собереш на нечистотија ефикасно, кој го направи правосмукалка полесно. На четки не се лесно да се биде рана од коса. На четки се заменливи лесно од рака.

6. Доза поблиску до земјата, да направат подобро чистење, памук, коса, па дури и ориз може да се вдишува.

7. На садот е погодно за изнесување, депонирање на нечистотијата е лесно. Раце не се лесно да се биде stained.Reusable електростатско филтер, прифатлива, еколошки и здрави.

8. Со електростатско прашина хартија, мини робот може да се направи и правосмукалка и mopping работа.

9. Со флексибилен преден браник, таа ќе се претвори умно кога наиде на пречки.

10. Безбедно исклучување функција: ако тркала заглавени двоумење, тоа ќе го исклучи автоматски, што е безбедно и заштеда на енергија.

11. Отстранлив тркала и четки дизајн.

12. Прилагодлив анти-карпа сензори
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

LIECTROUX Official Store: http://liectroux.aliexpress.com   Email: admin@liectroux.de

LIECTROUX Germany: www.liectroux.de        LIECTROUX US : www.liectroux.us

LIECTROUX Italy: www.liectroux.it                   LIECTROUX Russia: www.liectroux.ru

LIECTROUX China: www.liectroux.cn              Lilin Russia: www.robotvacuumcleaner.ru

Lilin Australia:  www.robot-vacuum-cleaner.com.au  Lilin Spain: www.aspiradorrobot.es

German LIECTROUX Tmall Storehttp://liectroux.tmall.com
German LIECTROUX JD Storehttp://liectroux.jd.com
German LIECTROUX Suning Store: http://liectroux.suning.com
LIECTROUX Amazon UK:http://amzn.to/2xh6AL7 LIECTROUX Amazon DE: http://amzn.to/2fF3qa2
LIECTROUX Amazon FR: http://amzn.to/2xtaTAB LIECTROUX Amazon IT: http://amzn.to/2y1MPId
LIECTROUX Amazon ES: http://amzn.to/2xqwdZX
German Hotline: +49 (335) 23386578Russian Hotline: +7 (499) 3711108; 
Chinese Hotline: +86 (592) 5117538

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH