Contact: Bob Li

Tel: 86-592-5117538

Moscow hotline: 

 +7 (499) 371-11-08      
China Toll Free:       
+ 86 400-860-1868

Mobile:86-13799843867
Skype: boblky
Online shopping website:


Amazon Online Shop:
Back to products List Product Name: роботски почиста LL-283 ( Q5 )

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: роботски почиста со карактеристики на LCD екран, далечински управувач, автоматски Надополнувањето на припејд сметката, УВ светлина Дезинфекција, Ер арома, тајмер за утврдување на

Точка бр: LL-283 (Q5)

описи:

Автоматски ја чисти теписи

 

Автоматски се враќа на полнење база кога власта е низок

 

2,8 засилувачи

 

Отстранува алергени и домашни миленици коса

 

УВ зраци дезинфекција

 

Високо ефикасни 7 инчен brushroll

 

Ротирачки работ четка

 

тајмер

 

User-friendly LCD статус приказ

 

Една година гаранција.
  карактеристики:

Автоматски ја чисти теписи
Корисник пријателски LCD екран за прикажување на единица операција статусот
Автоматски се враќа на полнење база кога батеријата е празна
Продолжува чистењето откако батеријата е целосно наполнета
Компактна форма овозможува чистење под кревети, маси, и друг мебел
Погоден за сите освен за теписи кадифе и долго крзно тепих
Отстранува алергени и домашни миленици коса
Автоматски систем за крстарење
УВ зраци дезинфекција
честички филтрација
Високо ефикасни 7 инчен brushroll
Вградени далечински управувач
Звучи предупредување алармот кога заглавени
Фото сензор ја детектира скали за да се избегне паѓа
Ниво на бучава: 50dB
10-90 минута променлива чистење време
Тајмер за чистење време амбиент
NiMH 2500 mAh батерија
3,5 часа полнење време
Векот на траење на батеријата: 500 полнење циклуси
Вграден мирис слот
Ротирачки работ четка за чистење
2,5 засилувачи
£ 6.
Капацитет на садот: 0,3 литарски
Димензии: 14 инчи (дијаметар) x 3,5 инчи (висина)
Една година гаранција
Чистење модови:

специјални отскокнување
спирала
заедно ѕидови
"S" облик
полигонални спирала
Циклуси преку сите видови за високо ефикасно чистење
Алатки Вклучени:

далечински управувач
3 перат Филтри за честички
14,4 волти батерија на полнење
AC полнење база
Мали четка за чистење
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

Online shopping website: www.aliexpress.com/store/800808 

Russian website: www.robotvacuumcleaner.ru   Chinese website: www.liectroux.cn

Australian website: www.robot-vacuum-cleaner.com.au 

Amazon Online Shop: https://0x9.me/x3G4n

Customer service hotline: + 86 400-860-1868;  Russia Hotline:  +7 (499) 371-11-08 

Add:Rm 907, JXM343, Wing Tuck Commercial Centre, 177-183 Wing Lok St, Hong Kong
Copyright@ Lilin International Group Limited. Design by:35.com