German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: 0049 335 23386578 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: робот правосмукалка LL-A320

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: 4 во 1 Мултифункциски роботот правосмукалката

Точка бр: LL-А320

Боја: црна

описи:

Ова е нашата најнова робот правосмукалка, овој модел има многу напредни опции, вклучувајќи
Екстремно низок шум (52dB, најниско ниво кај оваа индустрија)

LCD екран и допир копчиња

Распоред на работа, "целосна одат" чистење, брзина селекција.
Безжичен далечински управувач
Лесно да се расклопи
Не-судир браник со подобри перформанси
Убедливо, чистење со правосмукалка, mopping и дезинфекција (4 во 1)


Детални карактер:
1. Автоматски ја чисти вашиот кат без рака труд додека уживате во животот, можете да дефиниција за работното време, во кои работат / остатокот дена.
2. Далечински управувач ви овозможува да ги води почиста во било која насока да се исчисти специфични области.
3. Скалило Избегнување детектор обезбеди единица не ќе се намали од скали и табела.
4. Тоа ќе избега автоматски со себе кога беше заглавен од страна на мебел дното или нешто друго
5. УВ светлина стерилизација убие повеќето бактерии и вируси на подови.
6. Четка може да се инсталира на него за да се подобри ефикасноста чистење.
7. Виртуелна ѕид детектор бидете сигурни дека почиста работа на потврди област која сакате да се исчисти.
8. Ѕид По сензор бидете сигурни дека оваа единица може да се исчисти повеќето површината на земјата по должината на ѕидот.
9. На одење брзина може да се прилагоди како ви се допаѓа.
10 Авто-адаптација чистење главата автоматски преминува нерамна кат транзиции како го чисти килим,
Тврдо дрво, линолеум, и плочка.

спецификација:
Главната материјал: ABS влез на полнач: 100-240V AC
Излезен напон на полнач: 24V DC напон на батерија: 14.4V
Единица просечна моќ: 24 вати задолжен време: околу 5 часа
Работно време: околу 90minutes Големина на единица: дијаметар 32 * 8.7CM

Батерија: 2200MA NI-MH
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us

LIECTROUX Official Store: http://liectroux.aliexpress.com   Email: admin@liectroux.de

LIECTROUX Germany: www.liectroux.de        LIECTROUX US : www.liectroux.us

LIECTROUX Italy: www.liectroux.it                   LIECTROUX Russia: www.liectroux.ru

LIECTROUX China: www.liectroux.cn              Lilin Russia: www.robotvacuumcleaner.ru

Lilin Australia:  www.robot-vacuum-cleaner.com.au  Lilin Spain: www.aspiradorrobot.es

German LIECTROUX Tmall Storehttp://liectroux.tmall.com
German LIECTROUX JD Storehttp://liectroux.jd.com
German LIECTROUX Suning Store: http://liectroux.suning.com
LIECTROUX Amazon UK:http://amzn.to/2xh6AL7 LIECTROUX Amazon DE: http://amzn.to/2fF3qa2
LIECTROUX Amazon FR: http://amzn.to/2xtaTAB LIECTROUX Amazon IT: http://amzn.to/2y1MPId
LIECTROUX Amazon ES: http://amzn.to/2xqwdZX
German Hotline: +49 (335) 23386578Russian Hotline: +7 (499) 3711108; 
Chinese Hotline: +86 (592) 5117538

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH