German Company: 
LIECTROUX ROBOTICS GmbH. 
Address: Birnbaumsmühle 65, 
15234 Frankfurt/Oder 
Tel: +49 335 23386578 
              http://www.liectroux.fr
              http://www.liectroux.it
              http://www.liectroux.ru 
 
US Company:  
LIECTROUX ROBOTICS Inc. 
Address: Room 2026, 
No. 26 Building,
No.18 East Street A Adams, 
Brighton CO, United States
80601 
Tel: +1 6262421205
 
HK Company: 
Lilin International Group Limited
Add: Rm 907, JXM343, 
Wing Tuck Commercial Centre, 
177-83 Wing Lok St, Hong Kong 
Website: 
 
China Company: 
Xiamen Lilin Electronics Co.,Ltd 
Add: Room2409, 
Modern Times Building, 
No.351,Jia He Road, 
Si Ming District, 
Xiamen,China 361000 
Contact: Bob Li 
Tel: 86-592-5117538  
 
Moscow hotline:
+7 (499) 371-11-08 
China Toll Free: 
+ 86 400-860-1868 
Mobile: 86-13799843867 
E-mail: admin@liectroux.de 
Skype: boblky 
Wechat: 86-13799843867 
WhatsApp: 86-13799843867


Back to products List Product Name: роботски правосмукалка LL-A320

Product Description: Demo Video  

 
Име на производ: 4 во 1 Мултифункциски роботски правосмукалката

Точка бр: LL-А320

Боја: црвена хинап

описи:

Роботот има многу напредни опции, вклучувајќи
Екстремно низок шум (најниско ниво меѓу оваа индустрија)
LCD екран и допир копчиња

Распоред на работа, "целосна одат" чистење, брзина селекција.
Безжичен далечински управувач
Лесно да се расклопи
Не-судир браник со подобри перформанси
Убедливо, чистење со правосмукалка, mopping и дезинфекција (4 во 1)

Детални карактер:
1. Автоматски ја чисти вашиот кат без рака труд додека уживате во животот, можете да дефиниција за работното време, во кои работат / остатокот дена.
2. Далечински управувач ви овозможува да ги води почиста во било која насока да се исчисти специфични области.
3. Скалило Избегнување детектор обезбеди единица не ќе се намали од скали и табела.
4. Тоа ќе избега автоматски со себе кога беше заглавен од страна на мебел дното или нешто друго
5. УВ светлина стерилизација убие повеќето бактерии и вируси на подови.
6. Четка може да се инсталира на него за да се подобри ефикасноста чистење.
7. Виртуелна ѕид детектор бидете сигурни дека почиста работа на потврди област која сакате да се исчисти.
8. Ѕид По сензор бидете сигурни дека оваа единица може да се исчисти повеќето површината на земјата по должината на ѕидот.
9. На одење брзина може да се прилагоди како ви се допаѓа.
10 Авто-адаптација чистење главата автоматски преминува нерамна кат транзиции како го чисти килим,
Тврдо дрво, линолеум, и плочка.

спецификација:
Главната материјал: ABS влез на полнач: 100-240V AC
Излезен напон на полнач: 24V DC напон на батерија: 14.4V
Единица просечна моќ: 24 вати задолжен време: околу 5 часа
Работно време: околу 90minutes Големина на единица: дијаметар 32 * 8.7CM

Батерија: 2200MA NI-MH
Home | About Us | Products | Demo Video | Recruitment | Contact Us


Email: admin@liectroux.de


LIECTROUX German Hotline:  +49 (335) 23386578

LIECTROUX Russian Hotline:  +7 (499) 3711108 

LIECTROUX American Hotline:  +1 6262421205


Lilin Group Websites in 40 Countries: http://www.robot-vacuum-cleaner.com.au


Lilin Group Website in Russia: http://www.robotvacuumcleaner.ru


LIECTROUX German Website:     http://www.liectroux.de
 
LIECTROUX French Website:      http://www.liectroux.fr
 
LIECTROUX Italian Website:         http://www.liectroux.it
 
LIECTROUX American Website:    http://www.liectroux.us
 
LIECTROUX Russian Website:     http://www.liectroux.ru
 
LIECTROUX Chinese Website:     http://www.liectroux.cn
 
 

LIECTROUX Tmall Website: http://liectroux.tmall.com

LIECTROUX JD Website:     http://liectroux.jd.com

LIECTROUX Aliexpress Official Store: http://www.aliexpress.com/store/800808

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/3006020

LIECTROUX Russian Discount Store: http://www.aliexpress.com/store/2796178

LIECTROUX English Discount Store:  http://www.aliexpress.com/store/2791190

Address: Birnbaumsmühle 65, 15234 Frankfurt/Oder,Germany

Copyright@ German Liectroux Robotics GmbH